Boże, pomóż mi! Ci ludzie doprowadzają mnie do szału

Twój małżonek doprowadza Cię do furii, dzieciaki szaleją, szefowi chyba już kompletnie odbiło – bywają takie dni, kiedy się nam wydaje, że otaczający nas ludzie robią, co mogą, aby uprzykrzyć nam życie. Jak odpowiedzieć w takich sytuacjach na wezwanie do miłowania innych tak, jak Bóg umiłował nas?

Czy chodzi o to, żeby ciepło i serdecznie myśleć o każdym człowieku? Czy chodzi o to, żeby przymykać oczy na zło albo spełniać żądania innych? Jaka jest różnica między chrześcijańską miłością a patologicznym męczeństwem?

Kliknij: [tutaj]

"Boże, pomóż mi! Ci ludzie doprowadzają mnie do szału" to napisany z humorem praktyczny poradnik, doskonałe łączący podejście psychologiczne z perspektywą wiary i religijną wrażliwością. Stosując techniki stworzone przez Grega Popcaka na bazie jego wieloletniego doświadczenia zawodowego jako terapeuty, dowiesz się, w jaki sposób:

  • Uzdrowić swoje relacje z innymi
  • Radzić sobie z destrukcyjnymi osobami, które nie chcą się zmienić
  • Wyznaczać innym zdrowe granice, nie raniąc ich
  • Kochać samego siebie tak, jak kocha Cię Chrystus

Czytając tę książkę poznasz sekret, jak żyć zgodnie z ludźmi, którzy czynią Twoje życie nieznośnym. Opisane w niej metody pozwolą Ci wybrnąć z najtrudniejszych problemów. Po jej lekturze nauczysz się odnajdować wewnętrzny spokój nawet w obliczu skomplikowanych sytuacji. Dzięki narzędziom opisanym w tej książce odzyskasz nadzieję na lepsze relacje z ludźmi i nauczysz się wyznaczać odpowiednie granice.

Ale to nie koniec powodów, dla których warto przeczytać tę książkę. Czytając ją:

  • Nauczysz się wybaczać innym i patrzeć na nich z perspektywy “Boskiego punktu widzenia”
  • Staniesz się bardziej wyrozumiały w stosunku do innych i siebie samego
  • Przejrzysz na wylot mechanizmy obronne innych ludzi
  • Będziesz wiedzieć, kiedy dawać z siebie wszystko dla innych, a kiedy się wycofać
  • Odkryjesz jak zachęcać siebie i innych do umacniania wiary, prowadzenia zdrowego trybu życia i dążenia do osiągnięcia spełnienia

Przeczytaj tę książkę, aby nauczyć się, jak zmienić styl życia i przemienić swoje serce.

Wszyscy znamy takich ludzi, którzy sprawiają, że włosy rwiemy sobie z głowy i zupełnie nie wiemy, jak sobie z nimi poradzić. Dzieląc się swym bogatym doświadczeniem i mądrością życiową, Greg Popcak przedstawia doskonałe lekarstwo na ten »ból głowy«, o jaki nieraz przyprawiają nas inni”.

Mark P. Shea, autor Making Senses Out of Scripture

Dr Gregory Popcak to jeden z czołowych terapeutów katolickich w Stanach Zjednoczonych. Jest współgospodarzem audycji radiowej Fully Alive! (Sirius 159/XM1) i Heart Mind and Strength (Ave Maria Radio Network)

Kliknij: [tutaj]

 Nasze Wydawnictwo - zajrzyj.
KLIKNIJ: [tutaj]

 


Zostaw komentarz